TR130

Drukuj
Kategoria: wyniki
TR 130
M K Nr startowy Godzina Ukończenia Czas uczestnika Ilość punktów Imie Nazwisko
1   165 15:26 07:26 16 Zbigniew Mossoczy
2   154 16:17 08:17 16 Adam Wojciechowski
3   95 16:21 08:21 16 Łukasz Mirowski
4   94 17:00 09:00 16 Paweł Gorczyca
5   163 17:57 09:57 16 Radosław Walentowski
6   155 18:00 10:00 16 Roman Królikowski
6   74 18:00 10:00 16 Jarosław Wieczorek
8   75 18:38 10:38 16 Krzysztof Wiktorowski
9   90 18:45 10:45 16 Paweł Brudło
10   200 18:47 10:47 16 Maciej Mierzwa
  1 147 19:39 11:39 16 Kamila Truszkowska
11   37 19:54 11:54 16 Artur Flis
  2 142 19:54 11:54 16 Magdalena Dudek
12   201 20:20 12:20 16 Tomasz Zadworny
13   183 20:32 12:32 16 Grzegorz Liszka
14   186 20:59 12:59 16 Grzegorz Czarny
14   97 20:59 12:59 16 Andrzej Żelasko
  3 185 20:59 12:59 16 Basia Czarny
16   191 21:32 13:32 16 Daniel Staszewski
17   65 21:47 13:47 14 Jarek Adamczyk
  4 64 21:47 13:47 14 Ewa Adamczyk
18   135 20:44 12:44 13 Jacek Skorupowski
19   136 20:45 12:45 13 Gerard Wasiak
20   158 19:15 11:15 12 Andrzej Smejda
21   170 17:21 09:21 10 Marcin Franke
21   34 17:21 09:21 10 Wojciech Pasiecznik
23   180 19:22 11:22 10 Robert Kopczewski
  5 15 19:22 11:22 10 Agnieszka Kopeć
24   192 20:52 12:52 10 Tomasz Chmielarz
24   144 20:52 12:52 10 Piotr Jakubas
26   143 20:52 12:52 10 Mikołaj Książek
  6 146 19:37 11:37 9 Agnieszka Moskała
  7 188 19:39 11:39 9 Iwona Kot
27   141 17:18 09:18 8 Maciej Kot

TP25

Drukuj
Kategoria: wyniki
TP 25
M K Nr startowy Godzina Ukończenia Czas uczestnika Ilość punktów Imie Nazwisko
1   30 14:40 05:40 8 Mateusz Wiktorowicz
  1 122 15:38 06:38 8 Joanna Garczarek
2   187 15:58 06:58 8 Tomasz Kania
2   195 15:58 06:58 8 Łukasz Radomski
  2 73 16:06 07:06 8 Katarzyna Ginter
4   72 16:06 07:06 8 Grzegorz Ginter
4   197 16:06 07:06 8 Kamil Pęczkowski
6   21 16:44 07:44 8 Dariusz Rychlicki
7   153 19:02 10:02 8 Tristan Zajcew
  3 152 19:02 10:02 8 Magdalena Królikowska
  3 156 19:02 10:02 8 Anita Sekuła
  3 190 19:02 10:02 8 Zuzanna Sękowska
  6 33 19:23 10:23 8 Malwina Banaś
  7 84 19:25 10:25 8 Paulina Midek
8   80 19:25 10:25 8 Jarosław Janusz
  8 199 20:15 11:15 6 Klaudia Kumiega
9   196 20:15 11:15 6 Krzysztof Ciereniewicz
10   150 19:07 10:07 5 Konrad Kułaczkowski
  9 164 19:10 10:10 5 Agata Koprowska
11   148 19:11 10:11 4 Michał Sęk
  10 149 19:11 10:11 4 Karolina Krochmal
  11 68 19:25 10:25 4 Anna Magosa
  12 70 19:25 10:25 4 Ewa Orawiec-Sułek
  13 118 19:25 10:25 4 Magdalena Rogowska

TP50

Drukuj
Kategoria: wyniki
TP 50
M K Nr startowy Godzina Ukończenia Czas uczestnika Ilość punktów Imie Nazwisko
1   39 15:48 08:48 16 Paweł Jankowiak
2   113 18:14 11:14 16 Mateusz Komorowski
2   27 18:14 11:14 16 Marcin Sontowski
4   198 18:19 11:19 16 lukasz bluza
5   61 18:31 11:31 16 Jakub Fajfer
6   106 19:06 12:06 16 Tomasz Duda
7   126 19:06 12:06 16 Michał Jędroszkowiak
8   10 19:31 12:31 16 Piotr Leja
8   128 19:31 12:31 16 Mariusz Opioła
10   5 19:35 12:35 16 Tomasz Domin
11   107 19:39 12:39 16 Grzegorz Wyciślak
12   53 19:42 12:42 16 Jan Parzybut
13   79 20:20 13:20 16 Paweł Franczyk
  1 78 20:20 13:20 16 Barbara Skupien-Franczyk
14   193 20:25 13:25 16 Tadeusz Podraza
15   130 20:43 13:43 16 Sebastian Gibiec
15   132 20:43 13:43 16 Robert Kuraj
15   82 20:43 13:43 16 Piotr Pilak
15   81 20:43 13:43 16 Maciej Pońc
19   139 20:58 13:58 15 Marcin Witkowski
20   111 20:59 13:59 15 Leszek Herman-Iżyck
21   175 21:04 14:04 15 Wojciech Zając
22   181 18:11 11:11 14 Mateusz Dzieżok
23   67 19:16 12:16 14 Marcin Kargol
  2 171 20:15 13:15 14 Beata Pospiszył
24   105 20:15 13:15 14 Hubert Lipczynski
25   41 20:39 13:39 14 Grzegorz Sądel
26   131 20:49 13:49 14 Wojciech Wybraniec
27   26 20:51 13:51 14 Dariusz Czechowicz
27   25 20:51 13:51 14 Jacek Litewka
29   162 17:00 10:00 13 Tomasz Kobos
  3 116 19:45 12:45 13 Anna Hoduń
30   117 19:45 12:45 13 Zdzisław Hoduń
30   29 19:45 12:45 13 Sebastian Rożko
32   108 20:49 13:49 13 Łukasz Siejko
  4 159 20:52 13:52 13 Katarzyna Karpa
33   160 20:52 13:52 13 Marcin Trzeciakiewicz
  5 127 20:02 13:02 12 Ania Sejbuk
34   133 20:18 13:18 12 Marcin Śliwa
  6 46 20:39 13:39 12 Dominika Lis
35   47 20:39 13:39 12 Tomasz Wasilewski
35   32 20:39 13:39 12 Marek Wągrodzki
37   4 17:21 10:21 11 Piotr Gębala
38   59 18:13 11:13 11 Marcin Opoka
  7 89 18:37 11:37 11 Joanna Pyrek
39   140 18:37 11:37 11 Jędrzej Konwerski
40   76 18:42 11:42 11 Marcin Oleś
41   77 18:46 11:46 11 Rysiek Pręcikowski
  8 44 19:49 12:49 11 Sylwia Klepczyńska
42   45 19:49 12:49 11 Krzysztof Łazowski
43   114 20:15 13:15 11 Andrzej Czeluśniak
44   134 20:18 13:18 11 Albert Apola
44   112 20:18 13:18 11 Mateusz Bąk
46   172 20:43 13:43 11 Jerzy Sokulski
  9 96 20:46 13:46 11 Maria Sobieska
47   50 14:27 07:27 10 Marcin Ignacyk
48   168 18:48 11:48 10 Marcin Bajer
49   56 19:50 12:50 10 Arkadiusz Laskowski
49   7 19:50 12:50 10 Grzegorz Matura
51   11 19:31 12:31 9 Krzysztof Mazur
52   100 20:43 13:43 9 Tomasz Lewandowski
  10 121 18:45 11:45 8 Ewa Mleczko
53   119 18:45 11:45 8 Grzegorz Mleczko
54   102 19:42 12:42 8 Grzegorz Grzela
54   62 19:42 12:42 8 Rafał Krysa
54   71 19:42 12:42 8 Łukasz Piwowarczyk
57   87 20:37 13:37 8 Andrzej Sierżęga

TR50

Drukuj
Kategoria: wyniki
TR 50
M K Nr startowy Godzina Ukończenia Czas uczestnika Ilość punktów Imie Nazwisko
  1 17 14:16 04:16 7 Katarzyna Czepiel-Rak
1   16 14:16 04:16 7 Łukasz Rak
2   98 14:27 04:27 7 Stanisław Wroński
2   99 14:27 04:27 7 Sławomir Wroński
4   178 14:31 04:31 7 Bartosz Adamczyk
  2 177 14:31 04:31 7 Agata Motyl-Adamczyk
5   115 14:34 04:34 7 Łukasz Kaspruk
6   85 14:35 04:35 7 Piotr Kuźniarowicz
7   18 15:22 05:22 7 Mirosław Pawluś
  3 19 15:26 05:26 7 Ewelina Borowska-Pawluś
8   124 15:39 05:39 7 Jacek Śmietański
9   125 15:39 05:39 7 Mikołaj Śmietański
10   174 15:42 05:42 7 Jakub Niewiarowski
11   173 15:43 05:43 7 Andrzej Niewiarowski
12   129 17:42 07:42 7 Roman Wiktorowicz
13   57 16:07 06:07 5 Grzegorz Tabor
13   60 16:07 06:07 5 Piotr Tabor
  4 91 18:41 08:41 5 Basia Brudło
  4 93 18:41 08:41 5 Ola Pacowska-Brudło
15   92 18:41 08:41 5 Zbych Brudło
  6 137 18:28 08:28 4 Magda Nowak
  7 138 18:28 08:28 4 Telimena Witkowski
Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.
Copyright © 2019 Mordownik. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top