Wyniki TR50

Drukuj
Kategoria: wyniki
    TRASA   TR 50  
    GODZINA STARTU   10:00  
    LIMIT NA TRASĘ KAT 20:00  
           
lp Imię Nazwisko Płeć Ilość PK Czas końcowy
1 Piotr Kuźniarowicz M 12 06:33:00
2 Wojciech Kapustka M 12 07:21:00
3 Jarosław Kucza M 12 08:00:00
4 Bartłomiej Janusz M 9 08:31:00
5 Wojciech Pytlik M 9 08:31:00
1 Katarzyna Kowalska K 5 05:42:00
7 Konrad Górszczak M 5 05:42:00

Wyniki TP10

Drukuj
Kategoria: wyniki
lp imię nazwisko PŁEĆ ilość PK Czas
1 Jagoda Ostrowska K 9 03:35
1 Tomasz Hundt M 9 03:35
1 Stanisław Ostrowski M 9 03:35
1 Lucjan Janowski M 9 03:35
1 Tomasz Ostrowski M 9 03:35
1 David Hundt M 9 03:35
1 Bolesław Janowski M 9 03:35
8 Krzysztof Kopel M 9 03:45
8 Szymon Kopel M 9 03:45
10 Joanna Stalmach K 9 04:00
10 Krzysztof Stalmach M 9 04:00
12 Monika Orłowska K 9 05:19
12 Katarzyna Ginter K 9 05:19
14 Tomasz Pytka K 9 05:22
14 Agnieszka Kurzak K 9 05:22
14 Zbigniew Pytka M 9 05:22
14 Zofia Pytka K 9 05:22
14 Aleksandra Pytka K 9 05:22
14 Barbara Kurzak K 9 05:22
14 Piotr Pytka M 9 05:22
21 Mikołaj Ziembiński M 9 06:24
21 Monika Ziembińska K 9 06:24
21 Hubert Ziembiński M 9 06:24
21 Łukasz Ziembiński M 9 06:24
21 Dominik Ziembiński M 9 06:24
32 Ewa Skiba K 9 06:59
33 Adam Lenczowski M 9 07:05
34 Mateusz Walas M 9 07:05
26 Krzysztof Lenczowski M 9 07:07
35 Karolina Bielenin-Lenczowska K 9 07:07
36 Leon Lenczowski M 9 07:07
37 Paweł Skiba M 9 07:07
38 Maria Walas-Lenczowska K 9 07:07
27 Magdalena Bujak-Lenczowska K 9 07:09
39 Anna Skiba M 9 07:09
40 Agnieszka Skiba K 9 07:09
28 Paulina Gałęzia-Mucha K 5 05:44
28 Tomasz Mucha M 5 05:44
28 Helena Mucha K 5 05:44
28 Stanisław Mucha M 5 05:44

Wyniki TP50

Drukuj
Kategoria: wyniki
lp Imię Nazwisko Płeć Ilość PK Czas końcowy
1 Grzegorz Malicki M 17 08:15
1 Marcin Sontowski M 17 08:15
3 Konrad Ciuraszkiewicz M 17 08:32
3 Tomasz Duda M 17 08:32
5 Piotr Kwitowski M 17 09:18
5 Piotr Leja M 17 09:18
7 Mariusz Opioła M 17 09:31
8 Maciej Więcek M 17 09:37
9 Przemysław Witczak M 17 09:57
10 Łukasz Siejko M 17 10:22
11 Hubert Puka M 17 10:37
12 Paweł Gorczyca M 17 11:03
13 Tomasz Domin M 17 11:05
14 Piotr Gębala M 17 11:20
14 Ryszard Świerczyński M 17 11:20
1 Joanna Grabowska K 17 11:43
16 Grzegorz Wyciślak M 17 11:58
16 Wojciech Zając M 17 11:58
18 Paweł Franczyk M 17 12:22
2 Barbara Skupień- Franczyk K 17 12:22
19 Stanisław Kaczmarek M 16 12:49
20 Jacek Litewka M 16 12:52
21 Rysiek Pręcikowski M 16 12:52
22 Piotr Janeczek M 15 11:25
3 Anna Hoduń K 15 12:02
23 Zdzisław Hoduń M 15 12:02
24 Tomasz Lewandowski M 15 12:54
4 Barbara Szmyt K 15 12:54
25 Rafał Krysa M 15 13:16
26 Łukasz Piwowarczyk M 15 13:16
27 Marcin Miśkiewicz Miśkiewicz M 14 11:27
28 Marcin Bajer M 14 12:15
5 Dominika Lis K 14 12:19
29 Jerzy Sokulski M 14 12:19
30 Tomasz Wasilewski M 14 12:19
30 Marek Wągrodzki M 14 12:19
32 Wojciech Adamek M 14 12:38
32 Tomasz Paluchowski M 14 12:38
32 Dariusz Rychlicki M 14 12:38
35 Marcin Weiss M 14 12:39
36 Jacek Balana M 14 12:53
6 Maria Sobieska K 13 12:21
37 Dariusz Glanas M 13 12:40
7 Krystyna Bargieł K 13 12:53
38 Jacek Kuchenbeker M 13 12:53
38 Leszek Ścioch M 13 12:53
40 Marcin Roszkowski M 12 12:38
41 Dariusz Czechowicz M 12 12:41
8 Malwina Banaś K 12 12:54
42 Sergiusz Białucha M 11 12:20
43 Michał Gabała M 11 12:20
44 Rafał Ostromęcki M 11 12:24
45 Patryk Buchcik M 11 12:50
45 Robert Musik M 11 12:50
47 Leszek Herman-Iżycki M 11 13:56
48 Kamil Sikora M 10 12:19
9 Ewa Mleczko K 9 11:03
49 Grzegorz Mleczko M 9 11:03
50 Radosław Kasprzyk M 7 12:11
51 Michał Maj M 7 12:43
52 Rafał Niepokój M 7 12:43
52 Bartek Popiel M 7 12:43
52 Karol Szram M 7 12:43

Wyniki TR130

Drukuj
Kategoria: wyniki
lp Imię Nazwisko Płeć Ilość PK Czas końcowy
1 Krystian Jakubek M 23 10:03
2 Paweł Brudło M 23 10:07
3 Piotr Pilak M 22 12:00
3 Maciej Pońc M 22 12:00
3 Daniel Staszewski M 20 12:00
6 Wojciech Holdakowski M 20 12:55
1 Basia Czarny K 18 12:43
7 Grzegorz Czarny M 18 12:43
7 Andrzej Żelasko M 18 12:43
2 Marta Płowaś K 17 12:15
2 Kamila Truszkowska K 17 12:15
9 Mateusz Cieślicki M 17 12:32
10 Krzysztof Pyta M 15 11:24
11 Jacek Nawrocki M 15 12:51
11 Marek Tyka M 15 12:51
13 Wojciech Małodobry M 14 12:50
4 Angelika Nieduziak K 14 12:50
14 Grzegorz Liszka M 12 09:53
15 Marcin Gryszkalis M 12 11:07
16 Tomasz Opaszowski M 11 10:32
16 Wojciech Pasiecznik M 11 10:32
5 Jolanta Ostaszkiewicz M 11 12:02
6 Agnieszka Kopeć K 5 05:58
7 Beata Pospiszył K 5 05:58
18 Marcel Kołodziejczyk M 0 00:00

Wyniki TP25

Drukuj
Kategoria: wyniki
lp Imię Nazwisko Płeć Ilość PK Czas końcowy
1 Jagoda Filipczak K 22 05:17
1 Kamil Lesisz M 22 05:17
3 Grzegorz Ginter M 22 05:37
4 Aleksandra Jędrzejewska K 22 05:57
4 Katarzyna Kotlarczyk K 22 05:57
4 Lidia Walerowska K 22 05:57
7 Katarzyna Stanek K 22 06:46
7 Małgorzata Stolarek K 22 06:46
9 Jarosław Janusz M 22 07:01
9 Paulina Midek K 22 07:01
11 Barbara Wysocka K 22 07:28
12 Marek Kasprzycki M 22 08:01
12 Łukasz Porczyk M 22 08:01
12 Konrad Stolarz M 22 08:01
15 Artur Biel M 22 08:07
15 Małgorzata Biel K 22 08:07
15 Michal Faber M 22 08:07
15 Waldemar Stanisławczyk M 22 08:07
19 Przemysław Kwiecień M 22 08:19
19 Konrad Nizioł M 22 08:19
21 Anna Majkowska K 22 08:23
21 Ewa Skubida K 22 08:23
23 Agata Koprowska K 22 08:25
23 Marcin Zieliński M 22 08:25
25 Zbych Brudło M 22 08:33
25 Basia Brudło K 22 08:33
25 Ola Pacowska-Brudło K 22 08:33
28 Joanna Patyk K 21 06:54
29 Małgorzata Hryckiewicz K 21 08:42
29 Przemysław Radowiecki M 21 08:42
31 Rafał Nowak M 21 08:43
31 Agata Twardokęs K 21 08:43
33 Agnieszka Cyniewska K 21 09:03
33 Magdalena Królikowska K 21 09:03
33 Anita Sekuła K 21 09:03
36 Jan Dyduch M 21 09:04
36 Magdalena Dyduch K 21 09:04
36 Grzegorz Dyduch M 21 09:04
39 Tomasz Krieger M 18 07:59
39 Anna Zielecka K 18 07:59
41 Krzysztof Ciereniewicz M 17 09:36
41 Klaudia Kumiega K 17 09:36
43 Marta Kaflinska K 14 08:05
44 Anna Kadłubowska K 14 08:45
45 Anna Magosa K 12 07:21
45 Ewa Orawiec-Sułek K 12 07:21
47 Krzysztof Mazur M 11 05:55
48 Wiesław Drewniak M 5 08:02
Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.
Copyright © 2020 Mordownik. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top