AKTUALNOŚCI

Drukuj
Kategoria: 2022

08.09.2022

Podesłaliśmy wam mailowo komunikat startowy! Dostępny jest on również na naszym profilu facebook'owym.

 

08.09.2022

To już jutro! O godz. 18.00 w Hali Widowiskowo - Sportowej w Łącku będziecie mieć okazję jako pierwsi obejrzeć krótkometrażowy film Doroty Szparagi z jej wyprawy szlakiem Via Alpina.

Nie przegapcie tej premiery!

 

01.09.2022

Jeśli zastanawiacie się, jak dojechać do Łącka, to na naszym wydarzeniu pojawiają się już pierwsze posty z ofertami wspólnych przejazdów m.in. z Krakowa, Warszawy czy Śląska. Sprawdźcie tutaj!

Możliwy jest również dojazd transportem publicznym:

- busy z Krakowa do Zabrzeża (+ 3km pieszo do bazy)
- busy ze Starego/Nowego Sącza/Szczawnicy (+ 1km pieszo do bazy)
- rekreacyjny przejazd rowerem 20km Velo Dunajec ze Starego Sącza

 

31.08.2022

Piszą o nas! ???? Jak zawsze świetny artykuł w wykonaniu Górskich Wyryp, które objęły nasze wydarzenie patronatem medialnym.

Wejdźcie na facebookowy profil Górskie Wyrypy - do wygrania jest pakiet startowy na Mordownika!

 

28.08.2022

W zakładce "Trasy" pojawiły się charakterystyki tras. Zachęcamy do zapoznania się z nimi! Uśmiech


24.08.2022

SOK Z GÓR to nasz kolejny sponsor dzięki któremu w pakietach startowych znajdziecie pyszny, naturalnie tłoczony sok z łąckich jabłek ???????????? To prawdziwy, rzemieślniczy 100% sok produkowany z jabłek rosnących w najwyżej położonych sadach w Polsce. Zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej.


22.08.2022

Ponad 160 osób zapisanych. Duża część z Was już opłaciła wpisowe - dziękujemy ???? Liczymy jednak na jeszcze więcej! Przypominamy, że tylko do końca sierpnia obowiązuje II próg opłaty startowej.

Do zobaczenia w Łącku! ????????


19.08.2022

Mamy to co finiszujący zawodnicy lubią najbardziej ???????????? Każdy pełnoletni uczestnik na mecie otrzyma butelkę regionalnego piwa od Trzy Korony Browar Nowosądecki.

Nasz sponsor to minibrowar z Nowego Sącza stworzony w 2013 r. Od samego początku konsekwentnie podążający za tradycją, regionalnością i smakiem, trafia w gusta nawet najbardziej wymagających miłośników złotego trunku. Browar produkuje 7 klasycznych gatunków piwa, warzonych na bazie tradycyjnych receptur, zgodnie z Niemieckim Prawem Czystości z początku XVI wieku. Ich smak doceniono m.in. na corocznym festiwalu piwnym Chmielaki Krasnostawskie, gdzie regularnie zdobywają medale i wyróżnienia. Wam na pewno też zasmakuje ????

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na www.sklep.browartrzykorony.pl
 

18.08.2022

Pula nagród dla najlepszych zawodników i naszej loterii znów się powiększyła! Od Sprawdźkleszcza podobnie jak rok temu otrzymaliśmy domowe testy do wykrywania krętków boreliozy u kleszczy. To jedyny taki test w Polsce! Wyniki otrzymuje się w mniej niż 10 minut.

Mamy nadzieję, że podczas naszych zawodów nikt nie złapie kleszcza ???? Jednak zawsze warto mieć pod ręką szybki test, który da Wam podstawy do dalszego działania lub rozwieje wątpliwości czy mogliście zarazić się boreliozą. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.sprawdzkleszcza.pl
Zaufaj nauce. Sprawdź kleszcza i śpij spokojnie!
 

17.08.2022

Wczoraj mieliśmy „owocne” spotkania w Łącku. Wójt Gmina Łącko Pan Jan Dziedzina, który już wcześnie objął nasze zawody patronatem, dodatkowo ufunduje nagrody dla zwycięzców tras pucharowych.

Nawiązaliśmy również współpracę z Gminny Ośrodek Kultury w Łącku, który udzielił nam patronatu i przekaże nagrody do loterii.

Przypominamy, że zapisy są cały czas otwarte i do końca sierpnia obowiązuje II próg wpisowego. Natomiast dla wszystkich mieszkańców Gminy Łącko wpisowe jest obniżone o 10 zł! 


11.08.2022

Pakiety startowe, które dla Was przygotowujemy wzbogaciły się o kolejne produkty! Tym razem dzięki wsparciu Pasieka ŁYSOŃ - miód i produkty pszczele znajdziecie w nich energetyczny miodowy stick.

Nasz partner to rodzinna firma z wieloletnią tradycją w branży pszczelarskiej. Wszystkie produkty przygotowuje według tradycyjnych receptur, bez dodatków konserwantów. Zapraszamy do odwiedzenia ich sklepu internetowego, gdzie każdy znajdzie coś miodowego dla siebie Puszcza oczko


10.08.2022

Na puncie żywieniowym zadbają o was pozytywnie zakręceni organizatorzy zawodów Bieg Love'Las. Jeśli chcecie ich poznać trochę wcześniej, to zapraszamy Was na letnią edycją LoveLasa, która odbędzie się w Mielcu już 20 sierpnia 2022 r. Do wyboru macie trasy biegowe na dystansie 10 km, 25 km i 50 km oraz nordic walking - 10 km. 

Gorąco polecamy! Więcej informacji znajdziecie w linku, a tu zapisy


09.08.2022

Na naszym FB możecie zobaczyć projekt tegorocznej koszulki z nadrukiem sublimacyjnym! Znajdziecie ją w swoich pakietach z wyjątkiem trasy rodzinnej (TP10). Nieduża ilość koszulek będzie również w sprzedaży w biurze zawodów (nie gwarantujemy wszystkich rozmiarów). Natomiast dla zdecydowanych istnieje możliwość zamówienia dodatkowych koszulek już teraz. W tym celu prosimy o kontakt na priv.

UWAGA: koszulkę otrzymają osoby, które opłacą wpisowe do 31 sierpnia! Po tym terminie nie gwarantujemy otrzymania koszulki.


06.08.2022

Mamy dla Was niespodziankę! Na Mordowniku pojawi się gość specjalny: Szparaga we własnym sosie - Dorota Szparaga ! Przed zawodami w piątek 9.09 o godz. 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku będziecie mogli obejrzeć premierę jej krótkometrażowego filmu z 2650-kilometrowej wędrówki szlakiem Via Alpina. A w sobotę spotkacie ją na trasie pieszej TP25. Dla tych, którzy nie zdążą dotrzeć do bazy na godz. 18.00 planujemy drugi pokaz filmu o godz. 20:30. Zabierzcie ze sobą rodziny i znajomych - wstęp wolny!


20.07.2022

Ogłaszamy kolejną dobrą wiadomość! Firma Nutrend Polska podobnie jak w zeszłym roku będzie jednym z naszych sponsorów ????
Dzięki jej wsparciu do pakietów startowych trafią batony energetyczne, a na punktach odżywczych będzie dostępny wzmacniający izotonik.
Całą ofertę firmy NUTREND znajdziecie na stronie internetowej https://nutrend.pl/ Zapraszamy do odwiedzin!


13.07.2022

labotiga.pl - księgarnia sportowa dołączyła do grona naszych sponsorów! To oznacza, że w puli nagród dla najlepszych zawodników i nie tylko.. będą książki o tematyce sporotwej. Szykujemy też razem niespodziankę do pakietów startowych ????

Zapraszamy na https://www.labotiga.pl/ gdzie znajdziecie przeróżne książki o tematyce sportowej, a także gadżety i tekstylia sportowe.


28.06.2022

Od 1 lipca wzrasta wpisowe. Pamiętajcie, że liczy się data przelewu a nie data zapisania na zawody. Jeśli jesteś już na liście startowej, a nie dokonałeś wpłaty, to właśnie jest ten moment, aby puścić przelew ;)


20.06.2022

Przypominamy o trwających zapisach na Mordownika. Najniższy próg wpisowego obowiązuje jeszcze przez 10 dni.


01.06.2022

Wójt Gmina Łącko Pan Jan Dziedzina objął naszą imprezę Honorowym Patronatem! Bardzo się cieszymy i liczmy na dobrą współpracę ???? Z tej okazji wszyscy mieszkańcy Gminy Łącko mają obniżone wpisowe. Zapraszamy do udziału!


27.05.2022

Otworzyliśmy zapisy na XI edycję Mordownika! Gorąco zapraszamy do udziału! W tym roku obowiązują trzy progi opłat startowych.

Jak co roku przygotujemy trasy piesze i rowerowe o różnych stopniach trudności.

Więcej informacji o tegorocznym Mordowniku można znaleźć w regulaminie.


29.04.2022

Znamy już bazę XI edycji Mordownika! Łącko, to tutaj w dniach 9-11 września 2022 r. spotkamy się podczas kolejnej edycji Mordownika. Baza zawodów zlokalizowana będzie w Hali Widowiskowo-Sportowej (Łącko 867).

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.
Copyright © 2023 Mordownik. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top