TP50

Drukuj
Kategoria: wyniki
Miejsce OPEN Imię Nazwisko Miejscowość Kat. PK Czas końcowy
1 Mariusz Opioła Brzesko M 19 11:00:00
2 Mateusz Komorowski Warszawa M 19 11:58:00
3 Tomasz Domin Kraków M 19 12:17:00
4 Michał Jędroszkowiak Książ Wlkp. M 19 12:30:00
5 Jarosław Jaworski Lniska M 19 12:55:00
5 Andrzej Lisowski Gdańsk M 19 12:55:00
7 Piotr Gębala Kraków M 19 12:56:00
7 (1) Anna Hoduń Kraków K 19 12:56:00
9 Wadim Dziedzic Wroclaw M 19 12:58:00
9 Ryszard Świerczyński Kuropatnik M 19 12:58:00
11 Wojciech Zając Bystrzyca Kłodzka M 19 13:06:00
12 Łukasz Bluza Katowice M 19 13:08:00
13 (1) Rafał Fałowski Gajków MW 19 13:15:00
14 Wojciech Wybraniec Bytom M 19 13:47:00
15 (2) Leszek Herman-Iżycki Warszawa MW 19 13:54:00
16 Paweł Jankowiak Paproć M 17 08:48:00
17 Piotr Przyłucki Chorzów M 17 13:10:00
17 (3) Roman Przyłucki Chorzów MW 17 13:10:00
19 Grzegorz Ginter Kraków M 17 13:13:00
20 (2) Barbara Skupień-Franczyk Tenczynek K 17 13:26:00
20 Paweł Franczyk Tenczynek M 17 13:26:00
22 Tomasz Talaga Dąbrowa M 17 (19-2) 14:16:00
23 Wojciech Kapustka Żory M 15 13:42:00
24 (4) Stanisław Kaczmarek Sękowo MW 14 12:58:00
25 Łukasz Korzeniewski Warszawa M 14 13:15:00
25 Marek Kaliciński Warszawa M 14 13:15:00
27 Ireneusz Myszka Gdańsk M 14 13:40:00
28 Paweł Olecki Gdańsk M 14 13:40:00
29 Piotr Janeczek Mogilany M 14 13:46:00
30 Sławomir Adamczuk Szarów M 13 11:52:00
30 Robert Talaga Szarów M 13 11:52:00
32 (3) Barbara Szmyt Warszawa K 13 13:42:00
32 (3) Anna Natusiewicz Warszawa K 13 13:42:00
34 (5) Malwina Banaś Warszawa K 13 13:46:00
35 (6) Małgorzata Kruszek Warszawa K 12 11:41:00
35 Kamil Rogóż Warszawa M 12 11:41:00
37 Marcin Roszkowski Warszawa M 12 13:22:00
38 (7) Anna Malanowska Warszawa K 12 13:33:00
39 (5) Tomasz Paluchowski Głuchołazy MW 12 13:48:00
39 (5) Olaf Kacprzycki Warszawa MW 12 13:48:00
41 Tadeusz Podraza Tarnów M 11 11:26:00
42 (7) Marcin Weiss Kolanowice MW 11 13:29:00
43 Piotr Weiss Kolanowice M 11 13:29:00
44 Leszek Ścioch Warszawa M 11 13:59:00
44 Jacek Balana Stare Babice M 11 13:59:00
46 (8) Krystyna Bargieł Warszawa K 9 11:26:00
47 Marek Wągrodzki Górzno M 9 13:37:00
47 (9) Dominika Lis Garwolin K 9 13:37:00
47 Tomasz Wasilewski Garwolin M 9 13:37:00
50 (1) Alena Vencovska Czechy KW 8 (9-1) 14:09:00
51 Mieczysław Kozielski Dobczyce M 7 12:40:00
51 Patryk Bochenek Gdańsk M 7 12:40:00
53 Michał Gabała Będzin M 7 (9-2) 14:19:00
54 Ryszard Pręcikowski Wieliczka MW 6 (9-3) 14:24:00
54 Sergiusz Białucha Bytom M 6 (9-3) 14:24:00
NKL Rafał Krysa Kraków M   NKL
NKL Asia Wasińska Garwolin K 6 NKL
NKL Łukasz Wasiński Garwolin M 6 NKL
NKL Andrzej Toman Stanowice MW   NKL
NKL Izabela Ucher Holna Rybnik K   NKL
NKL Stanisław Adam Olbryś Nasielsk MW   NKL
NKL Dariusz Czechowicz Kraków M brak karty NKL
NKL Bartłomiej Ściga Andrychów M 12 NKL
NKL Jan Ściga Andrychów M 12 NKL
NKL Szymon Węgrzyn Andrychów M 12 NKL
Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.
Copyright © 2021 Mordownik. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top