TP25

Drukuj
Kategoria: wyniki

 

Miejsce Imię Nazwisko Miejscowość Kat. PK Czas końcowy
1 (1) Weronika Biała Wrocław K 20 05:20:00
1 Łukasz Mirowski Wrocław M 20 05:20:00
3 Michał Zawada Toruń M 20 06:20:00
4 Tomasz Płecha Kraków M 20 06:22:00
5 Mateusz Cieślicki   M 20 07:25:00
5 Krzysztof Pyta   M 20 07:25:00
7 Bartosz Adamczyk Niepołomice M 20 07:28:00
8 (2) Katarzyna Stanek Bytom K 20 07:40:00
9 Andrzej Chabrzyk Częstochowa M 20 (+1) 08:01:00
10 Andrzej Suchowski Niepołomice M 20 (+1) 08:09:00
10 Stanisław Kutyła Niepołomice M 20 (+1) 08:09:00
10 Grzegorz Dziadoń Wola Zabierzowska M 20 (+2) 08:09:00
13 Józef Szczurek Rębiszów M 20 08:16:00
13 Marcin Dubik Tarnowskie Góry M 20 08:16:00
15 Przemysław   Niezgoda Żory M 20 (+1) 08:26:00
15 Tomasz Pietrzyk Jaworzno M 20 08:26:00
17 (3) Barbara Początek-Wójcik Gliwice K 20 08:29:00
17 (3) Maria Początek Żory K 20 08:29:00
19 Abu Szajna Zielonki M 20 (+2) 08:38:00
19 Olo Tomek Olejnik Świńczów M 20 (+2) 08:38:00
19 Krzysiek Jamrozik Kraków M 20 (+2) 08:38:00
22 (5) Gabriela Talaga Kokotów K 20 08:45:00
23 Michał Mączka Siemianowice Śląskie M 20 08:51:00
23 Szymon Mączka Siemianowice Śląskie M 20 08:51:00
25 Grzegorz Sądel Kraków M 20 08:53:00
26 Marcin Bębenek Jaworzno M 20 08:58:00
27
Sławomir Troc Kraków M 20 08:59:00
27 (6) Kinga Górska Żarki K 20 08:59:00
27 (6) Magdalena Górska Kraków K 20 08:59:00
27 (6) Monika Górska Kroczyce K 20 08:59:00
31 Michał Gałęzowski Kraków M 20 09:00:00
31 Jan Gałęzowski Kraków M 20 09:00:00
33 Michał Herman Jaworzno M 20 09:10:00
34 Michal Faber Klecza Dolna M 20 09:11:00
34 Tomasz Rupik Pisarzowice M 20 09:11:00
36 Jacek Socala Sulkowice M 20 (+3) 09:14:00
37 Paweł Smolik Zator M 20 09:20:00
37 Artur Biel Wiśniowa M 20 09:20:00
37 Kornel Kwak Klecza Dolna M 20 09:20:00
37 (9) Gabriela Klimek Kraków K 20 09:20:00
37 (9) Martyna Wojtyłko Lgota K 20 09:20:00
42 Konrad Stolarz Jordanów M 20 09:28:00
43 Łukasz Porczyk Trzemeśnia M 20 09:30:00
43 (11) Eliza Kołodziejska-Porczyk Kraków K 20 09:30:00
43 Marek Kasprzycki Trzemeśnia M 20 09:30:00
43 Krzysztof Klęp Trzemeśnia M 20 09:30:00
47 Łukasz Karkoszka Zagórnik M 20 (+1) 09:38:00
48 Krzysztof Kowalski Szarów M 20 09:39:00
48 Tomasz Trzaskalski Dąbrowa M 20 09:39:00
48 Sylwester Białoń Wieszczeta M 20 (+1) 09:39:00
51 Jacek Nawrocki Proszówki M 20 09:39:00
51 Jan Nawrocki Proszówki M 20 09:39:00
53 Zenon Waligóra Kraków M 19 08:12:00
53 Ryszard Jachimczak Szarów M 19 08:12:00
53 Artur Cieślik Szarów M 19 08:12:00
56 (12) Karolina Matyasik Kraków K 19 09:57:00
56 Konrad Janowski Kraków M 19 09:57:00
58 (13) Zuzanna Szymańska Warszawa K 19 (20-1) 10:09:00
58 (13) Anna Podraza Tarnów K 19 (20-1) 10:09:00
60 (15) Małgorzata Dwornik Kraków K 18 07:43:00
60 Maciek Dwornik Kraków M 18 07:43:00
62 (16) Anna Zielecka Bydgoszcz K 18 09:49:00
62 (16) Agnieszka Krieger Bydgoszcz K 18 09:49:00
62 Tomasz Krieger Bydgoszcz M 18 09:49:00
62 Łukasz Ciechalski Bydgoszcz M 18 09:49:00
66 (18) Wioletta Fałowska Gajków K 18 09:54:00
66 (18) Dagmara Fałowska Wrocław K 18 09:54:00
66 (18) Małgorzata Eichler-Fałowska Wrocław K 18 09:54:00
69 Adrian Król Tworóg M 18 09:57:00
70 Adam Litwin Tychy M 18 09:57:00
71 (21) Magdalena Dyduch Kraków K 18 (19-1) 10:05:00
71 Grzegorz Dyduch Kraków M 18 (19-1) 10:05:00
73 Dominik Talaga Kokotów M 17 08:51:00
74 (22) Magdalena Bolek Kraków K 14 09:58:00
74 (22) Kamila Babula Kraków K 14 09:58:00
74 (22) Magdalena Kędzierska Kraków K 14 09:58:00
77 Adam Znaj Ruda Śląska M 14 (16-2) 10:18:00
77 (25) Katarzyna Znaj Ruda Śląska K 14 (16-2) 10:18:00
77 Jakub Znaj Ruda Śląska M 14 (16-2) 10:18:00
80 Rafał Fortuniak Płock M 13 09:07:00
80 Mateusz Przybylski Płock M 13 09:07:00
82 (26) Jadwiga Jagieła-Maczuga Łosie K 13 09:48:00
82 (26) Joanna Spólnik Łosie K 13 09:48:00
82 Przemysław Maczuga Łosie M 13 09:48:00
85 Rafał Bolek Kraków M 11 08:43:00
85 Mateusz Babula Kraków M 11 08:43:00
87 (28) Anna Magosa Kraków K 8 06:40:00
87 (28) Ewa Orawiec-Sułek Sandomierz K 8 06:40:00
89 Konrad Kułaczkowski Stalowa Wola M 8 07:58:00
90 Marcin Franke Katowice M 7 02:45:00
91 Wiesław Drewniak Bolków M 7 (9-2) 10:14:00
91 Aleksy Rybiński Jelenia Góra M 7 (9-2) 10:14:00
NKL Tomasz Banyś Szarów M - kontuzja
NKL Krzysztof Ciereniewicz Tarnowiec M 18 19:55:00
NKL Klaudia Kumiega Kocmyrzów K 18 19:55:00

 

 

 

 

 

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.
Copyright © 2021 Mordownik. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top