Wyniki TR 130

Drukuj
Kategoria: Wyniki
M K IMIĘ NAZWISKO liczba PK Czas końcowy
1   Paweł Brudło 16 06:52:00
2   Adam Wojciechowski 16 07:07:00
3   Grzegorz Liszka 16 07:43:00
4   Zbigniew Mossoczy 16 07:59:00
5   Tomasz Zadworny 16 08:04:00
6   Łukasz Senderek 16 08:11:00
7   Jarek Wieczorek 16 08:12:00
7   Łukasz Mirowski 16 08:12:00
9   Paweł Gorczyca 16 08:44:00
9   Piotr Jaśkiewicz 16 08:44:00
11   Roman Królikowski 16 09:00:00
12   Krzysztof Niedośpiał 16 09:08:00
  1 Magdalena Gruziel 16 09:10:00
13   Staszek Famielec 16 09:44:00
14   Maciej Kot 16 09:45:00
15   Radek Musioł 16 10:11:00
16   Artur Gruszczyński 16 10:12:00
16   Adam Ślązak 16 10:12:00
  2 Danuta Blank 16 10:32:00
18   Łukasz Wrona 16 10:32:00
18   Maciej Walter 16 10:32:00
20   Staszek Korzec 16 10:51:00
20   Grzegorz Malicki 16 10:51:00
22   Michał Parzych 16 11:17:00
23   Jacek Nawrocki 16 11:19:00
23   Marek Tyka 16 11:19:00
25   Bartosz Adamczyk 16 11:39:00
  3 Agata Motyl-Adamczyk 16 11:39:00
26   Wojciech Biernat 16 11:48:00
27   Karol Walczak 16 12:21:00
28   Grzegorz Kwaśnik 16 12:22:00
   4 Basia Czarny 16 14:00:00
29   Grzegorz Czarny 16 14:00:00
  5 Katarzyna Lipińska 15 10:32:00
30   Krzysztof Rogoż 15 11:18:00
31   Andrzej Smejda 15 13:08:00
32   Tomasz Sójka 15 13:12:00
33   Jerzy Jasonek 14 09:33:00
   6 Magdalena Dudek 14 12:15:00
34   Wojciech Pasiecznik 12 10:42:00
35   Michał Krzywda 12 11:17:00
35   Andrzej Pieniążek 12 11:17:00
  7 Kasia Klimsza 12 12:49:00
  7 Joanna Marek 12 12:49:00
37   Zbigniew Marek 12 12:50:00
37   Michał Klimsza 12 12:50:00
39   Przemysław Baster 11 11:23:00
  9 Bożena Latała 10 07:06:00
40   Andrzej Korba 10 07:06:00
41   Jakub Latała 10 07:07:00
42   Piotr Sabat 10 12:43:00
43   Mariusz Lucima 10 13:40:00
43   Tomasz Karczewski 10 13:40:00
  10 Olga Nawrocka 9 04:27:00

Wyniki TP 25

Drukuj
Kategoria: Wyniki
M K IMIĘ NAZWISKO liczba PK Czas końcowy
1   Mateusz Komorowski 9 03:20:00
2   Bartek Szeliga 9 03:33:00
  1 Wioletta Fałowska 9 05:15:00
3   Paweł Jach 9 06:33:00
3   Marceli Jach 9 06:33:00
4   Mariusz Firszt 9 06:34:00
  2 Anna Żmuda 9 06:34:00
  2 Kalina Zena 9 06:34:00
6   Artur Marzec 9 07:26:00
  4 Magdalena Kasprzyk 9 07:26:00
  4 Elżbieta Gębala 9 07:26:00
7   Karol Kasprzyk 9 07:26:00
7   Rafał Kopcinski 9 07:26:00
7   Marcin Oleś 9 07:26:00
10   IHOR BODNARCHUK 9 07:35:00
10   Witold Szuturma 9 07:35:00
10   Petro Bentsar 9 07:35:00
10   Ivan Markovych 9 07:35:00
  13 Kinga Cioban 9 09:10:00
15   Szymon Witkowski 9 09:10:00
  6 Bianka Kowalczyk 8 06:00:00
14   Jacek Kowalczyk 8 06:00:00
  6 Anna Roztocka 8 06:00:00
  8 Anna Kadłubowska 8 08:38:00
  9 Dorota Jach 6 06:48:00
  9 Anna Kawęcka 6 06:48:00
  11 Ola Pacowska-Brudło 6 08:18:00
  11 Basia Brudło 6 08:18:00
15   Zbych Brudło 6 08:18:00

Wyniki TP 50

Drukuj
Kategoria: Wyniki
M K IMIĘ NAZWISKO Liczba PK Czas końcowy
1   Sebastian Reczek 21 5:47
1   Krzysztof Lisak 21 5:47
3   Mariusz Opioła 21 6:35
3   Bartłomiej Karabin 21 6:35
5   Marcin Sontowski 21 6:39
6   Mateusz Kaźmierczak 21 7:37
7   Przemysław Witczak 21 7:43
8   Krzysztof Szawdzin 21 7:45
8   Artur Moroń 21 7:45
10   Maciej Pońc 21 7:53
11   Piotr Gębarowski 21 8:00
12   Piotr Przyłucki 21 8:01
13   Piotr Kwitowski 21 8:02
14   Roman Przyłucki 21 8:08
15   Jan Parzybut 21 8:09
16   Stanisław Kaczmarek 21 8:16
17   Tomasz Duda 21 8:23
  1 Anita Gurbisz 21 8:23
18   Edward Fudro 21 8:36
19   Zenon Lulek 21 8:38
20   Paweł Franczyk 21 8:40
  2 Barbara Skupień- Franczyk 21 8:40
21   Paweł Wolak 21 8:44
22   Leszek Herman-Iżycki 21 8:50
23   Tomasz Domin 21 8:52
24   Aleksander Ropielewski 21 8:54
  3 Ula Zimny 21 8:54
25   Rafał Fałowski 21 9:12
25   Łukasz Korzeniewski 21 9:12
27   Arkadiusz Duszak 21 9:17
  4 Dorota Duszak 21 9:17
28   Grzegorz Wyciślak 21 9:22
29   Piotr Gębala 21 9:37
30   Marcin Ignacyk 21 9:48
  5 Sejduk Anna 21 10:07
31   Sebastian Szczepański 21 10:07
32   Mateusz Jabłoński 21 10:11
33   Wojciech Zając 21 10:12
34   Leszek Maliszewski 21 10:31
  6 Magdalena Maliszewska 21 10:31
35   Paweł Olecki 21 10:32
  7 Ewa Skubida 21 10:34
36   Hubert Puka 21 10:34
37   Jaromir Grącki 21 10:35
38   Jacek Litewka 21 11:14
39   Jakub Szwacz 21 11:18
40   Jacek Balana 21 11:27
40   Irek Słonina 21 11:27
40   Bartosz Świder 21 11:27
43   Piotr Mierzejewski 21 11:32
43   Mieczysław Kozielski 21 11:32
45   Piotr Banach 21 11:45
45   Sławomir Skrynicki 21 11:45
47   Dariusz Czechowicz 21 12:00
48   Przemysław Roztocki 21 12:34
49   Rafał Krysa 21 12:39
50   Grzegorz Grzela 21 12:39
51   Sebastian Wojtczak 21 13:06
52   Andrzej Bajer 21 13:06
53   Marcin Bajer 21 13:06
54   Tadeusz Podraza 21 13:09
  8 Anna Podraza 21 13:09
55   Ryszard Świerczyński 21 13:26
56   Marcin Ciesłowski 21 13:26
57   Jerzy Sokulski 21 14:00
57   Marcin Miller 21 14:00
59   Maciek Sąsiadek 20 7:56
60   Sławomir Babicz 20 9:01
61   Sergiusz Białucha 20 12:36
61   Daniel Wróbel 20 12:36
  9 Sylwia Buczek 20 13:08
63   Adam Buczek 20 13:08
  10 Beata Kotaś 19 13:37
64   Ryszard Pręcikowski 19 13:38
65   Zygmunt Wasko 18 11:46
66   Tomasz Waleczek 17 13:01
  11 Małgorzata Waleczek 17 13:01
  11 Romana Kantor 17 13:01
67   Paweł Olchawa 17 13:01
  13 Aleksandra Woźniak 13 12:42
68   Jarosław Kuciewicz 13 12:42
69   Bartłomiej Kozal 12 10:21
  14 Katarzyna Polacka 12 13:24
  14 Anna Czerwińska 12 13:24
70   Patryk Bochenek 5 4:54
Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.
Copyright © 2017 Mordownik. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top