Wyniki wstępne TP 25 km

Drukuj
Kategoria: Wyniki 2014
Poz Imię i Nazwisko Klub PK Czas
1 Marcin Gondek Niemalowana podłoga 7 5:41
1 Bartłomiej Deptuś powsinogi 7 5:41
3 Wojciech Joniec   7 5:46
4 Mariusz Łosiewicz Pędzące Łosie 7 6:07
1 Anna Czarnota   7 6:09
2 Anna Łosiewicz  Pędzące Łosie 7 6:09
5 Piotr Twardowski   7 6:09
3 Magdalena Kuboń Niemalowana Podłoga 7 6:10
3 Czesława Bryniak niemalowana podłoga 7 6:10
6 Jarosław Matura niemalowana podłoga 7 6:10
5 Anna Czerwińska nas krasnych je malo- 7 9:03
5 Katarzyna Polacka a mogłyśmy leżeć na plaży 7 9:03
5 Pamela Piegłowska nas krasnych je malo- 7 9:03
8 Małgorzata Wieczorek a mogłyśmy leżeć na plaży 7 9:05
8 Iwona Królikowska nas krasnych je malo- 7 9:05
7 Wiesław Sondej Klub Mors 6 5:24
7 Sebastian Walicki Klub Mors 6 5:24
10 Anna Szawdzin   5 9:16
NK Ola Pacowska-Brudło Ba-Bi 2 9:19
NK Basia Brudło Ba-Bi 2 9:19
NK Zbych Brudło Ba-Bi 2 9:19

Wyniki wstępne TP 50 km

Drukuj
Kategoria: Wyniki 2014
Poz Imię i Nazwisko Klub PK Czas
1 Bartłomiej Grabowski Stryki-Byki Adventure Team 16 12:11:00
2 Leszek Maliszewski Stryki-Byki Adventure Team 16 12:29:00
3 Bernard Waszczyk Melestra 16 14:27:00
4 Leszek Herman-Iżycki   16 14:59:00
5 Sławomir Frynas   15 14:32:00
1 Katarzyna Karpa bajerynarowery.pl 14 14:05:00
6 Tomasz Domin   14 14:05:00
7 Piotr Przyłucki   14 14:37:00
8 Roman Przyłucki   14 14:37:00
8 Michał Polanin   14 14:37:00
2 Urszula Zimny   14 14:50:00
10 Grzegorz Korpula   14 14:50:00
11 Sławomir Skrynicki słabiaki2 13 14:01:00
11 Piotr Banach słabiaki2 13 14:01:00
13 Wojciech Zając   13 14:29:00
14 Grzegorz Wyciślak   13 14:42:00
15 Paweł Wolak Dziki koń 12 12:55:00
16 Jan Gracjasz   12 13:43:00
17 Marcin Marszałek   11 11:20:00
18 Marcin Ignacyk   11 13:20:00
3 Anna Hoduń   11 14:17:00
19 Zdzisław Hoduń   11 14:17:00
3 Ewa Skubida   11 14:17:00
19 Hubert Puka SKB Stalowa Wola 11 14:17:00
21 Piotr Gębala   11 14:41:00
21 Krzysztof Banaś   11 14:41:00
5 Małgorzata Waleczek ANI 10 12:43:00
5 Romana Kantor ANI 10 12:43:00
23 Tomasz Waleczek ANI 10 12:43:00
23 Paweł Olchawa ANI 10 12:43:00
25 Piotr Janeczek   10 13:20:00
26 Paweł Olecki Paweł Olecki 10 13:26:00
7 Katarzyna Kuśmider   10 13:52:00
7 Aneta Zarębska   10 13:52:00
27 Patryk Jar   10 13:52:00
28 Jacek Balana   10 14:24:00
28 Tomasz Filipkowski Agresywne Agresty 10 14:24:00
30 Jaromir Grącki Hooters 10 14:25:00
31 Rafał Bielski start indywidualny 10 14:26:00
31 Jakub Szwacz   10 14:26:00
33 Marcin Miśkiewicz   9 09:47:00
9 Anna Roztocka Kacper Team 9 12:09:00
34 Przemysław Roztocki Kacper Team 9 12:09:00
10 Małgorzata Franczyk   9 14:21:00
35 Mateusz Talanda Prawdziwa Stal 8 06:40:00
36 Paweł Segiet silesia runners clubs 8 08:34:00
36 Grzegorz Kozieł Silesia Runners Club 8 08:34:00
38 Adam Maślanka Unia 8 12:52:00
38 Dariusz Łuba UNIA 8 12:52:00
40 Marcin Miller Krakow Cricket Club 8 13:51:00
40 Timothy Chase Krakow Cricket Club 8 13:51:00
40 Graham Read Krakow Cricket Club 8 13:51:00
43 Przemysław Witczak Dreamtime Trails 16 16:20:00
44 Dariusz Czechowicz KUMPLE GRZMOTKA 10 15:34:00
NK Paweł Jamroz LubeLInO 7 13:52:00
NK Rafał Krysa   4 08:21:00
NK Grzegorz Grzela   4 08:34:00

Wyniki wstępne TR 130

Drukuj
Kategoria: Wyniki 2014
Poz Imię i Nazwisko Klub PK Czas 
1 Grzegorz Liszka Trezado BikeTires.pl 15 07:26:00
1 Paweł Brudło KTE Tramp 15 07:26:00
3 Łukasz Senderek Team 360º 15 08:16:00
4 Piotr Jaśkiewicz Lunatycy 15 08:22:00
1 magdalena gruziel Team 360º 15 08:24:00
5 Łukasz Mirowski   15 08:46:00
5 Tomasz Zadworny   15 08:46:00
7 Wojciech Hołdakowski   15 09:07:00
8 Krzysztof Szawdzin   15 09:21:00
9 Maciej Kot UBS Racing Team 15 09:23:00
10 Staszek Korzec Bikeholicy Tines Team 15 09:41:00
10 Grzegorz Malicki Bikeholicy Tines Team 15 09:41:00
12 Bartosz Adamczyk Zdezorientowani 15 09:58:00
13 Łukasz Bałuka   15 10:27:00
14 Stanislaw Kruczek COMPASS-WAWEL BNO 15 11:05:00
15 Andrzej Smejda - 15 13:38:00
2 Basia Czarny Szkoła Fechtunku ARAMIS 15 13:54:00
16 Grzegorz Czarny Szkoła Fechtunku ARAMIS 15 13:54:00
17 Andrzej Pieniążek spróbuj sypciej 10 10:40:00
18 Ireneusz Słonina Krogulce 9 06:22:00
18 Bartosz Świder Krogulce 9 06:22:00
20 Tomasz Bergier Zgórmysyny 9 06:23:00
21 Jerzy Jasonek zdroweceny.pl 9 08:34:00
21 Krzysztof Ślusarczyk zdroweceny.pl 9 08:34:00
23 Radosław Musioł   9 09:33:00
24 Paweł Horabik Rocco Team 8 10:38:00
NK Dariusz Kawecki ETISOFT BIKE TEAM 0  
NK Michał Krzywda Rocco Team 0  
Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.
Copyright © 2017 Mordownik. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top